styczeń27

Moje ulubione lamy – krótka argumentacja

dodano: 27 stycznia 2015 przez snowak


Szukając pomysłu jak rozświetlić swój dom, wybrałam propozycję polskiego producenta lamp Jupiter, chciałabym opisać krótko jego charakterystykę.

Ale zanim to zrobię, kilka słów wstępu, dlaczego wybrałam polskiego producenta

Mam takie przekonanie że to co polskie jest lepsze i nie inaczej było z lampami

Postąpiłam tak, bo wierzę w polską jakość produktu, ale ślepa wiara to nie wszystko, bo lampy Jupiter swoim wyglądem przekonują do siebie

 

Krótka charakterysytka firmy

 

Jupiter – polski producent z wielkimi tradycjami w branży oświetleniowej. Firma już od 1975 roku dostarcza klientom swoje wyroby oświetleniowe. Lampy Jupiter najbardziej pasują do wystroju hoteli i restauracji – niesamowite wzornictwo lamp marki Jupiter oraz różnorodność wzorów sprawiają że właśnie do takich pomieszczeń adresowana jest oferta firmy. Z drugiej strony osoby kładące bardzo duży nacisk na elementy dekoracyjne oraz wystrój w swoim domu także powinny pochylić się nad propozycją firmy Jupiter.

 

 

Moje zdanie

 

Oferta firmy, idealnie pasuje do moich oczekiwań, właśnie jestem osoba, która szczególny nacisk kłądzie na wystrój wnętrza. Lubię jak mój dom imponują swym wyglądem. Uważam że odpowiedni wybór lamp oraz dobrane oświetlenie pomaga osiągnać ten cel. Powiem szczerze że lubię różnorodność w moim życiu dlatego różnorodna propozycja lamp tej firmy to kolejny jej atut. Podoba mi się że firma "czuje klimat", tzn. lampy nowoczesne marki Jupiter cechują się taką prostotą i jakością wykonania, która mi bardzo odpowiada, z drugiej strony lampy klasyczne tej marki takie jak żyrandole cechuje się tym co powinna klasyka, czyli bogatym wzornictwem.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy